• Witam Was Wszystkich, bardzo Wam dziękuję za to, że wspieracie innych w ich drodze, która obecnie nie jest łatwa w rodzinie, biznesie, w pracy, czy w społeczeństwie. Wiele osób, pewnie i my sami, mierzymy się ze zmianami, które przychodzą wielkimi krokami.
 • Te zmiany są na lepsze, ale lepiej myśleć o tym w trakcie działań, które zmierzają ku poprawie. Wierzę, że dotarłem do tego miejsca nie przez przypadek, więc z szacunku i otwartości, opiszę możliwie krótko historię.
 • Moja droga przebudzenia do tego co nazywamy prawdą jest długa,  szeroko nią zmierzałem, często niekonsekwentnie, by poznawać ją każdego dnia inaczej i bardziej. Po  monotonii i serii wydarzeń w życiu, wyjechałem do Chin, przeznaczając w nich czas jako detoks, uwolnienie i rozwój.
 • Odnalazłem tam inny rodzaj świadomości i duchowość, której na tamten czas jej nie rozumiałem, bo nie zdawałem sobie sprawy, że należy ją przede wszystkim poczuć. W pewnym momencie w moim życiu, będąc w trakcie różnych podróży do krajów azjatyckich, pojawiło mi się tak wiele niewyjaśnionych sytuacji, w tak wielu obszarach życia, że zacząłem mocniej przyglądać się swojemu życiu.
 • Niemal nie straciłem Go w Kambodży, okradziono mnie ze wszystkich odkładanych z pracy środków, cudem nie deportowano mnie do Japonii, straciłem wypracowane przez lata zasoby o ogromnej wartości, moje rzeczy z Chin miesiące przetrzymywano, a następnie nastąpiła seria ogromnych manipulacji wymierzonych w moją stronę, również na planie energetycznym, która wpędziła mnie nieprzyjemne konsekwencje, za które dzisiaj jestem wdzięczny i z którymi dziś już jestem w odpuszczeniu, dziękując za zrozumienie, które otrzymałem w zamian.
 • Jeszcze w Chinach zacząłem otrzymywać pewne rzeczy, których widzę już w realizacji rezultaty. Były to dary przewidywania, intuicji i wiedzy jak interpretować nasz świat i życie i jak to życie oddawać innym ludziom. Błądziłem i odnajdowałem się, ale od razu poznałem, że nie jest to droga, którą powinienem podążać sam. Do niej należy zapraszać wiele osób oferować swoja pomoc w drodze do uzyskania wskazówek jak, gdzie, dlaczego.
 • Z niesamowitą satysfakcją, szukałem przyczyn przyczyn, w przyczynie przyczyn. Choć w zmęczeniu, ale było warto, bo za każdym razem gdy zadałem właściwe pytanie, pojawiała się właściwa odpowiedź, choć czasem za tydzień 😉
 • Można powiedzieć, że kiedyś przedzierałem się przez swoje słabości, a dziś przedzieramy się wspólnie z wieloma osobami na różnym poziomie świadomości, w jasnym celu, który jest jeden. Kiedyś myślałem o sobie jak o porządnym człowieku, a obecnie wiem ile było w tym fałszu. Obecnie droga poznania jest piękna i pozwala mi udoskonalać siebie i pomagać innym.
 • To ta droga pokazała mi zrozumienie i prawdę i przechodząc miliony testów mogłem się nią coraz obficiej fascynować, bez względu na różnice i nawet ze względu na nie.
 • To jest droga jednoczenia, którą tylko otwartość jednego człowieka na drugiego zrozumie i którą potrzebujemy wszyscy kroczyć, by to co nazywamy światem doczesnym, przybrało inne ramy funkcjonowania, inny wymiar i zakres, taki, jakiego zawsze chcieliśmy dla nas i dla naszych dzieci.
 • Dni, których codziennie doświadczamy, ogrom tego co się dzieje wokół, tych możliwości i odpowiedzialności, ma prawo przerastać, więc w zaufaniu trwajmy, że tylko stosowanie się do powszechnie znanych praw z czystością, jest dla nas odpowiedzią, która otwiera wrota nieskończonej energii, której wyłącznie my jesteśmy dysponentami granic. Widziałem te rzeczy, ale też czuje , że nie jestem tym co widzę, ale co czuję i czuję, że zmienia się wokół wszystko w niezwykłym tempie.
 • Wierzę, że tak jak potrafimy, jednoczymy wszystkich, którzy na jedność są gotowi. Robi to na swój sposób pewnie każdy, i z poczuciem własnych możliwości, własnej świadomości, konsekwencji pozytywnych i negatywnych każdego z realizowanych działań, zarówno tych nie zrealizowanych z powodu realizacji tych innych.
 • Zapraszam zatem, bo łącząc wspólne działania, możemy dokonać zmiany, być jej częścią, ale być może dla Ciebie, od tej jasnej strony ;).
 • Na stronie opisałem programy, realizacje, projekty, warsztaty i konferencje które wdrażamy w niemal każdej dziedzinie gospodarki i życia, może po prostu zróbmy to razem, nawet to co Wy teraz robicie.
 • Dziękuję Wam, za wszystko co w życiu za nami i przed nami, jeżeli w czymś mogę pomóc, śmiało, pisz lub zapraszam do kontaktu. Paweł